بهترین نوع قفل هوشمند و قفل دیجیتال کدام است؟
بازدید : 106 | یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 - 10:44
iranlock98
ارسالی ها : 2
عضویت : 21 /2 /1399
تشکر شده : 1
بهترین نوع قفل هوشمند و قفل دیجیتال کدام است؟
قفل دیجیتال چیست

سیستم امنیتی قفل هوشمند یا الکترونیک دارای سیستم های امنیتی پیشرفته ای می باشند که در اصل امنیت محل سکونت شما و یا کسب و کار شما را افزایش می دهند که عبارتند از :
۱- سیستم ضد شوک: اگر با وارد کردن ولتاژ غیر مجاز را به قفل دیجیتال وارد کنید سیستم بصورت خودکار به مدت چند ثانیه خاموش می شود .
۲- سیستم ضد سرقت: اگر رمز عبور را چندین بار اشتباه وارد کنید یا به درب یا قفل هوشمند دیجیتال ضربه ای وارد کنید آلارم یا زنگ خطر دستگاه به صدا در می اید.
۳- سیستم اعلام حریق: در صورت ایجاد آتش سوزی در محل، دستگاه به شما هشدار می دهد.
۴- مجهز به قفل امنیتی: با فعال کردن سیستم امنیتی قفل الکترونیک کسی حتی با داشتن کارت و رمز بدون اجازه شما نمی تواند به قفل هوشمند دسترسی پیدا کند
۵- مجهز به قفل کودک: یکی از دیگر مزایای این سیستم اینست که به شما کمک می کند که دیگر نگران بیرون رفتن کودکان خود از منزل نباشید.
قفل های ضد سرقت هوشمند هم دو نوع هستند :
قفل ضد سرقت هوشمند اثر انگشتی
قفل ضد سرقت هوشمند کارتی
از مهم ترین تفاوت ها بین قفل ضد سرقت کلیدی و قفل ضد سرقت هوشمند است استفاده از کلید میباشد که قفل ضد سرقت هوشمند نیازی به کلید ندارد.به همین علت قفل های ضد سرقت هوشمند برای ادارات مناسب تر هستند.

برای قفل های ضد سرقت هوشمند، منبع تغذیه جداگانه ای تعبیه شده که در بخش داخلی درب قرار گرفته و برق آن ها را تامین میکند. و همین امر باعث می‌شود که با قطع شدن برق ساختمان، این قفل ها باز هم غیر قابل باز شدن باشند.
منبع: ایران لاک
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :